LAZERLE BİKİNİ VE KOLTUK ALTI KOYULUKLARI NASIL AÇILIR?

LAZERLE BİKİNİ VE KOLTUK ALTI KOYULUKLARI NASIL AÇILIR?

Kararmaların nedenleri,yanlış ve kalitesiz yapılan ağda, jilet kullanımı, yanlış epilasyon aletleri, aşırı terleme, hormonlarda meydana gelen değişimler gibi nedenlerdir.Renk açma tedavileri ortalama olarak 20-25 dakika sürer.

İşlem öncesi lokal anestezik etkili krem kullanılması ağrı hissini oldukça azaltacaktır. Sedasyon anestezisi (hafif uyku) ihtiyacı nadiren gerekmektedir.İşlem sırasında verilen lazer ışığı sayesinde cildin üstteki 'epidermis' tabakası soyularak alttan daha pembemsi ve parlak cild kısmı çıkmaktadır.

Yani bir çeşit 'peeling' (cildi soyma) gerçekleşmektedir. Böylelikle genital bölge ağartma, beyazlatma sağlanabilmektedir. Lazerle renk açma işlemi için genelde tek seans yeterlidir.Etkinin daha net olarak görülebilmesi için bir aylık bekleme süresi vardır. İşlem ağrısızdır.

https://www.doktortakvimi.com/arzu-degirmenci-akar/kadin-hastaliklari-ve-dogum/izmir linki ile Doktor Takvimi'nden ya da Karataş Hastanesi'nden +90 (232) 441 41 70 nolu telefondan Online Randevu alabilirsiniz.

#lazer  #beyazlatma  #DoğumUzmanım

KAYNAK:https://www.jinekolognet.com/lazerle-genital-bolge-renk-acma-beyazlatma.asp

Sosyal Medyada Paylaş